Energypark,  100 yılı aşan köklü bir geçmişe sahip Fransız Chaffoteaux (şafato) markasının Türkiye Distribütörü’dür.

Ariston Thermo Group’un prestijli ve saygın markalarından biri olan Chaffoteaux; 1914 yılından bu yana yüksek verimlilikle çalışan, üstün teknolojik sistemli ısıtma cihazları üretmektedir. Chaffoteaux, merkezi Fransa’da olan Avrupa’nın en geniş ürün gamına sahip, en köklü ısıtma firmalarındandır.

Energypark, sektörde 25 yılı aşkın tecrübeye sahip iki başarılı girişimci tarafından kurulmuştur. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KOÇ, ülkenin önde gelen şirketler gruplarından biri olan, Ankara merkezli Koçoğlu Grubu’nun sahibidir.Energypark, ısıtma sistemlerinin yanı sıra, inşaat, mekanik, gayrimenkul ve sağlıklı yaşam merkezleri alanlarında da yatırımlar gerçekleştirmektedir. Şirketin Genel Müdürü Hasan AKÇA, Makina Mühendisi olup yüksek lisansını da İşletme ana bilim dalında tamamlamıştır. Uzun yıllar süren profesyonel iş tecrübesini girişimciliğe adım atarak değerlendirmiş ve çalışmalarını yeni başarılarla taçlandırmıştır.

Energypark olarak, Türkiye genelinde oluşturduğumuz güçlü ve profesyonel bölge bayilikleri ile sektörün taleplerine modern, hızlı, yenilikçi ve en doğru çözümleri sunmaktayız.

Çözüm ve iş ortaklarımız olan bayilerimiz ile ideal stratejiler yaratarak, dosdoğru hedefe ulaştıran sektörel çözümler üretmekteyiz. Etik değerlerimiz, sunduğumuz tüm hizmetler, kaliteli ve güçlü ilişkilerimiz ile elele verdiğimiz bütün paydaşlarımızla çalışmalarımıza yön vermekte, sürdürülebilir başarılara imza atmaktayız.

Bayilerimizle sağlam bağlar kurarak, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda güvenilirliği ön planda tutmaktayız. Disiplinli çalışmalarımız ve işimize olan inancımız ile her zaman en iyisini ve daha ilerisini hedeflemekteyiz.

Tüm faaliyetlerimizde “insana saygı” temel önceliğimizdir. Farklı ihtiyaçlara değer veren ve çevreye duyarlı hizmet anlayışımız ile sosyal sorumluluğu yüksek ve ilkeli çalışmalar yürütmekteyiz.